Na minimalnim zalihama
Šifra:
Pojedinačna cena u koju je uključen PDV od 20%, u iznosu od

Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete
99 bodovaShellac je trajni UV/LED lak i predstavlja revoluciju u tehnici lakiranja noktiju. Kombinuje jednostavnost lakiranja sa performansama gela.
Nanosi se u tankim slojevima kao lak, trajan je kao gel, otklanja se za nekoliko minuta i ne oštećuje prirodne nokte s obzirom na to da ne zahteva turpijanje.
CND Shellac je jedini trajni lak bez gela, napravljen je na bazi smole i skida se otapanjem za samo 5min. Bocica je za 20-25 aplikovanja.
Hipoalergijski proizvod koji mogu da koriste i trudnice.
SAMO ZA PROFESIONALNU UPOTREBU!
🖤 CND™ Shellac™ Opulent Onyx – deo kolekcije CND™ QUEEN-TESSENTIAL. Ova luksuzna crna nijansa sa holografskim šljokicama donosi zavodljiv i mističan efekat na noktima. Savršena je za dame koje žele da istaknu glamur i unesu dašak magije u svoj izgled – bilo da je u pitanju večernji izlazak ili posebna prilika.
Kao deo CND™ Shellac™ sistema, Opulent Onyx pruža visoki sjaj, intenzivnu boju i dugotrajnu postojanost do 3 nedelje bez pucanja i guljenja.
Slične nijanse
-
Dark Diamonds – tamna nijansa sa srebrnim šljokicama, savršena za dramatičan efekat.
-
Black Pool – klasična crna u punoj boji, idealna kao osnova ili za ljubitelje minimalizma.
-
Needles & Red – vamp crvena sa crnim detaljima za hrabriji i unikatniji izgled.
-
Pripremiti nokat i naneti CND™ Shellac™ Base Coat.
-
Nanesite 2 tanka sloja Opulent Onyx Colour Coat.
-
Završiti sa CND™ Shellac™ Top Coat za dodatnu zaštitu i blistav sjaj.
-
Svaki sloj polimerizovati u CND™ LED lampi.
Uvoznik: Unitech DOO, Mileve Simić 23, 21000 Novi Sad
Zemlja Proizvodnje: SAD
Proizvođač: CREATIVE NAIL DESIGN